psycholog poznan
1

Nasz zespół

Jeśli właśnie szukasz doświadczonych specjalistów wsparcia emocjonalnego, zawędrowałeś w dobre miejsce. Nasze Centrum psychoterapii w Poznaniu to gabinety psychologiczne, które powstały z myślą o stworzeniu przestrzeni, w której każdy Pacjent może otrzymać rzetelną i profesjonalną pomoc psychologiczną oraz psychoterapię opartą na nowoczesnym podejściu psychodynamicznym.

Indywidualne podejście

Wierzymy, że każdy człowiek jest unikalny i ma swoje indywidualne potrzeby. W trakcie spotkań skupiamy się na Twoich potrzebach i trudnościach, szukając sposobu na radzenie sobie z nimi. Pragniemy, abyś czuł się bezpieczny i zrozumiany, gdy odwiedzasz nasz gabinet psychoterapii. Nasze priorytety w pracy z Pacjentami są jasne i klarowne. Troszczymy się o budowanie życzliwej i partnerskiej relacji terapeutycznej opartej na wzajemnym porozumieniu. Uważamy to za nadrzędną zasadę funkcjonowania naszego Centrum. Jako psychoterapeuci, dążymy do kompleksowego podejścia do rozwiązywania problemów psychologicznych, uwzględniając różnorodne aspekty Twojego życia.

Rozwój i edukacja – naszego zespołu i Twoja

Pracujący w naszym gabinecie psycholodzy, psychoterapeuci psychodynamiczni i seksuolodzy to specjaliści o różnych obszarach zainteresowań zawodowych i naukowych. Regularnie podnoszą swoje kwalifikacje, uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach. Pracują zgodnie z Kodeksem Etyczno-Zawodowym Polskiego Towarzystwa Psychologicznego (PTP) oraz Kodeksem Etycznym PolskiegoTowarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej (PTPPd). Praca psychoterapueutów opiera się na regularnej superwizji, co gwarantuje nam doskonalenie naszych umiejętności i dbałość o profesjonalne podejście do Ciebie jako Pacjenta. Dążymy do najwyższej jakości świadczonej psychoterapii
i usług psychologicznych, aby pomóc Ci osiągnąć harmonię i równowagę emocjonalną.

Przestrzeń na Twoje emocje i potrzeby

W naszym Centrum dbamy również o estetyczną i przyjazną emocjonalnie przestrzeń. Chcemy, abyś czuł się komfortowo i swobodnie podczas każdej wizyty w gabinecie psychoterapeuty. Tworzymy atmosferę sprzyjającą otwartości i zaufaniu, która jest kluczowa dla procesu terapeutycznego. Zapraszamy do naszego Centrum psychoterapii psychodynamicznej ALTEA, gdzie profesjonalizm, empatia i troska o Twoje potrzeby są naszymi priorytetami. Wspólnie możemy odkryć Twoje możliwości i pomóc Ci odnaleźć drogę do pełnego spełnienia emocjonalnego i psychologicznego.