psychoterapia poznań

mgr Natalia Rapp psycholog, psychoterapeutka

Psycholog, psychoterapeuta w Poznaniu

Psycholog, Psychoterapeuta. Absolwentka psychologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (specjalność: psychologia kliniczna). Uczestniczka całościowego, 4-letniego kursu psychoterapii prowadzonego przez akredytowany prze MEN ośrodek szkoleniowy – Krakowskie Centrum Psychodynamiczne (ukończony  3 rok).

W Centrum Psychoterapii Psychodynamicznej ALTEA prowadzi:

  • konsultacje psychologiczne,
  • psychoterapię indywidualną dorosłych,
  • psychoterapię dla młodzieży,
  • psychoterapię grupową,
  • konsultacje i psychoterapię dla osób dorosłych i młodzieży w języku angielskim (counseling and psychotherapy in English for Adults and Teenagers),

Pracuje z osobami cierpiącymi z powodu trudności w nawiązywaniu i utrzymaniu relacji z innymi ludźmi, zwłaszcza relacji intymnych; doświadczającymi poczucia pustki, dominującego poczucia nudy czy  poczucia braku sensu życia; przeżywającymi trudności w wyznaczania i realizowaniu celów życiowych (osobistych i zawodowych). Pracuję także z osobami żyjącymi w poczuciu ciągłego niepokoju czy niezadowolenia z życia lub/i z życia, a także z osobami, które odczuwają obniżenie nastroju czy pogoroszenie nastroju.

W gabinecie pracuje również z osobami, u których zdiagnozowano zaburzenia osobowości (borderline, narcystyczne, mieszane, itp.), depresję czy zaburzenia lękowe (fobie, natręctwa, napady paniki, stany lekowe, itp.) 

Pomaga nastolatkom, którzy doświadczają problemów rozwojów jak: nagłe pogorszenie wyników w nauce, stany lękowe czy depresyjne, zmienne i częste zmainy emocji, zahcowania agresywne czy autoagresywne, itp..

Swoja prace poddaję regularnej superwizji oraz uczestniczę w szkoleniach, kursach i konferencjach.