psycholog poznan
1

mgr Julia Stanicka

Psycholożka, Psycholog szkolny

 

Z kim pracuję w gabinecie?

Pracuję z młodzieżą i z osobami dorosłymi, najwięcej uwagi zwracając na rozwój tożsamości i wzmocnienie poczucia spójności wewnętrznej. Pomagam w lepszym zrozumieniu siebie, własnych potrzeb i w odnalezieniu satysfakcjonujacego miejsca w życiu. Nastolatkom oferuję wsparcie m.in. w radzeniu sobie z problemami w nauce, poczuciem izolacji czy w nadmiernym używaniu social-mediów. Efektem pracy w gabinecie jest lepsze rozumienie swoich emocji i pragień, poprawa jakości życia czy wzmocnienie zdonlości do tworzenia pzoytywnychrelacji z innymi.

 

Moje zawodowe motto:

Najważniejszym źródłem zadowolenia i satysfakcji z zycia jest odw

aga w podejmowaniu decyzji.

I speak English fluently – my approach (to Patients) is based on empathic, non-judgemental attitude. I graduated in psychology. I regularly participate in international training courses and conferences – this way I provide our patients with high quality professional help.

Julia Stanicka - ZnanyLekarz.pl

Praca z ludźmi to dla mnie: 

 

ZMIANA, ROZWÓJ, AKCEPTACJA 

 

W jaki sposób pracuję?

Najważniejszą zasadą w mojej pracy psychologicznej jest pomoc innym ludziom w rozwijaniu tkwiącego w nich potencjału. Każdy proces terapeutyczny prowadzę tak, aby mogły zajść zmiany w życiu na lepsze oraz aby odkryć nowe możliwości radzenia sobie z trudnymi sytuacjami. Prowadząc sesje staram się pomóc w budowaniu wraz z Pacjentami udanego i spełnionego życia.  

 

Za szczególnie ważne uważam pomoc w wykształceniu umiejętności budowania dojrzałych i satysfakcjonujących relacji z innymi, zwłaszcza relacji intymnych. Pomagam także w odnalezieniu równowagi między życiem osobistym, a karierą zawodową, aby czerpać zadowolenie z obu tych obszarów.

Oprócz prywatnej praktyki pracuje także w szkole podstawowej, co daje mi to możliwość kontaktu z bieżącymi problemami  młodych osób  oraz rozwijanie umiejętności pracy z nastolatkami. Dobrze rozumiem się z osobami dorosłymi, jednak najlepiej pracuje mi się z osobami młodymi dg0g’